Péče o nehty

Zdravé lakování pro Vaše nehty SpaRitual.

Laky Sparitual jsou vegan a neobsahují pět nebezpečných a toxických látek.

Složení těchto unikátních laků je famózní, jsou bez jakékoliv chemie a toxických látek. Tyto veganské laky jsou špičkou v souladu pro přírodní nehty a jejich přilehlých tkání, protože neobsahují žádné látky, které by mohli ovlivnit zdravé nehty i Vaše zdraví.

Laky neobsahují DBP (Plastifikátor), formaldehydy, toluen, kafr a ani syntetická a živočišná barviva. Používají se pouze extrakty z rostlin, které jsou antibakteriální, antimykotické, popřípadě i antibiotické.

S laky také úzce souvisí výživy na nehty, které pečují o poškozené nehty a zlepšují jejich kondici a fyzikální vlastnosti, bojují proti lámavosti a odstraňují jejich nedokonalosti.

SpaRitual, přírodní kosmetika bojuje proti nehtové mykóze a nabízí změkčovače hydratované kůžičky kolem nehtů.
Nedílnou součástí k těmto unikátním přípravkům patří odlakovač, obsahující směs olejů z italské mandarinky a cukry derivovaných rozpouštědel, které nahrazují aceton, a tím zabraňují vysoušení, poškození a štěpení nehtů.

Truebond manicure system

Pro zdokonalení lakování se tento systém používá pouze v salonech, pro všechny typy nehtů.

Lak

Je vyhledáváné především u přírodních nehtů. Je využíváno i zákaznicemi, které nechtějí permanentní lakování. Zahrnuje 2x podklad, 2x vrstvy laku,1x nadlak, rychleschnoucí lak a vytvrzení laků.

Nehtová korekce

Pomocí nehtové modeláže je možné dostavět nebo opravit zdeformovaný, či jinak poškozené nehtové lůžko. Podmínkou je alespoň zbytek lůžka, které není napadeno onychomykozou a je bez zánětu.

Zarostlý nehet

Služba založena na metodě plastových špon:

Touto bezbolestnou metodou lze předejít chirurgickému zákroku. Na speciálně upravený nehet se lepí plastová špona, která nehet navrací k růstu do původního tvaru a je velmi šetrná.

Výhody plastových špon:

  • bezbolestná alternativa k operaci
  • nevadí při chůzi,sportu,netlačí v botě
  • podpora přirozeného růstu
  • lze přelakovat
  • cenově dostupná

Služba založená na metodě rovnátka Frasser špona:

Tato bezbolestná metoda je vhodná pro léčbu zarůstajícího nehtu.

Výhody rovnátka Frasser špona:

lépe drží pokud se uvolní, dá se nasadit zpátky

Odstranění nehtové modeláže

NAPRAVUJI NEHTY PO MODELÁŽÍCH nehtů na nohou i na rukou.

Odstranění modelace dle náročnosti od 250 Kč + ošetření nehtů

Neustále se setkávám s problémy klientů s nehty po nehtové modeláži buď už akrylových, nebo i gelových. A u nás v salonu s péčí o nohy - pedikúra Plzeň se dá vše napravit!

Sama nejsem zastánce gelových nehtů na nohy neboť nehet se pod tímto tlakem kroutí a způsobuje ruličkování nebo zarůstání. Po modelaci která se pravidelně opakuje nehet ztrácí svou funkci a může docházet s jinému tvarování např. k zarůstání jedné strany do nehtového valu a pak nastáva problém!

Proto se snažím lidem pomoct v jejich nápravě a nehty opět navrátit do jejich přirozenosti.