Služby

Péče o ruce NEW

O náš vzhled se postará i krásná manikúra. Je to jeden z detailů našeho vzhledu. Nároky na tuto službu se zvýšily a není pouze v péči o nehty, ale v péči o celé ruce. Bez výjimky platí, že moderní člověk o své nehty pečuje.
Manikúra SpaRitual zahrnuje koupel, peeling, příjemnou masáž a výživu rukou. Nabízí progresivní programy určené k péči o ruce a nehty.

Ruce jsou upravené teprve tehdy, až budou upravené nehty i pokožka.

Nehtová protetika

Oprava nehtu, která je zapříčiněná poruchou růstu, nehty jsou křehké a lámavé, částečnou ztrátou nehtu po traumatu.

Mokrá klasická pedikúra

Tzv. mokrá metoda se provádí už řadu let a většině populace není neznámá. Při této proceduře se namočí nohy ve vodní lázni a upravují se nástroji jako jsou pilníky, rašple, skalpel, či krédo.

Luxusní sparitual pedikúra

Vše se špičkovými produkty ve čtyřech řadách

CLOSE YOUR EYES - Uklidnění a rovnováha. Vůně: egyptská pelargonie. Paleta barev modrá, zelená, fialková, neutrální. Tento pilíř charakterizuje suverenitu.

LOOK INSIDE - Soustředění a uzdravení. Vůně: indické kadidlo. Paleta barev hnědá, plodová, šedozelená, hořčičná.. Meditace, soustředění mysli a nalezení smyslu života uvnitř, to charakterizuje tento pilíř.

INSTINCTUAL - Dodává energii a zahřívá. Vůně: indonézský zázvor. Paleta barev odpoledního slunce,intenzivní červená, pikantní oranžová, vínová .. Probuzení emocí a stimulace kreativity jde ruku v ruce s tímto pilířem.

INFINITELY LOVING – Obnovuje a objímá. Vůně: čínský jasmín. Paleta barev světla, broskvová, růžová, čajová růže ... Ponořit se do nekonečně milujícího objetí,ochrana a podpora života ze srdce to je charakteristika toho pilíře.

Spa Ritual

Luxusní kosmetika pro Vaše nehty, ruce, nohy a také tělo

Dovolte mi Vás přivítat a představit Vám novou luxusní kosmetiku,SpaRitual je vědomě ekologická spalifestylová značka, která oslovuje prastarou lázeňskou tradicí a nabízí řadu veganských produktů a lázeňských rituálů, které ctí zdraví člověka. V dnešní době je SpaRitual používán v nejlepších lázních po celém světě.

Péče SpaRitual je postavena na pomalé kráse, o čemž se můžete sami přesvědčit.

Ozdravná bylinná koupel nohou

  • zlepšení krevního oběhu
  • vhodné jako prevence v chřipkovém období
  • čištění organismu,odtok lymfy
  • revmatismus,bolest kloubů,dna
  • bolesti zad a kloubů
  • ovlivňuje nervovou soustavu

Péče o diabetiky

V našem salonu je k prodeji kosmetika o péči diabetické nohy a vše pro diabetiky.

Pedikúra kombi

Kombinovaná pedikúra s produkty Gewhol

Kombinace mokré a suché pedikúry přináší výhody obou a odstraňuje vzájemně jejich nevýhody.

Suchá přístrojová pedikúra

Už žádná krev, žádná poranění. Konec bolestivých zážitků.

Suchá přístrojová pedikúra se zabývá ošetřením nohou bezbolestně a bezkrevně pomocí tzv. pedikérské frézy, což je vysokoobrátkový přístroj s mikromotorem v provedení s odsáváním.

Péče o nehty

Zdravé lakování pro Vaše nehty SpaRitual.

Laky Sparitual jsou vegan a neobsahují pět nebezpečných a toxických látek.

Složení těchto unikátních laků je famózní, jsou bez jakékoliv chemie a toxických látek. Tyto veganské laky jsou špičkou v souladu pro přírodní nehty a jejich přilehlých tkání, protože neobsahují žádné látky, které by mohli ovlivnit zdravé nehty i Vaše zdraví.

Péče o nohy

Naše nohy potřebují péči neméně než ruce, vlasy, či obličej. Zdravé a upravené nohy jsou součástí celkového zdraví člověka a to se netýká jen žen, ale i mužů. Čím zdravější jsou naše nohy, tím zdravější je náš organismus a tím lépe se cítíme. Naše nohy v jakémkoli věku jsou výsledkem našeho vztahu k nim. Proto profesionální pedikúra je nezbytnost moderního člověka, protože „Nohy nesou tělo jako duše lásku."

Relaxace

Wellnes pedikúra

Dokonalé hýčkání vašich nohou.