SpaRitual

Spa Ritual

Luxusní kosmetika pro Vaše nehty, ruce, nohy a také tělo

Dovolte mi Vás přivítat a představit Vám novou luxusní kosmetiku,SpaRitual je vědomě ekologická spalifestylová značka, která oslovuje prastarou lázeňskou tradicí a nabízí řadu veganských produktů a lázeňských rituálů, které ctí zdraví člověka. V dnešní době je SpaRitual používán v nejlepších lázních po celém světě.

Péče SpaRitual je postavena na pomalé kráse, o čemž se můžete sami přesvědčit.

Pilíře pomalé krásy jsou:

CLOSE YOUR EYES - Uklidnění a rovnováha. Vůně: egyptská pelargonie. Paleta barev modrá, zelená, fialková, neutrální. Tento pilíř charakterizuje suverenitu.

LOOK INSIDE - Soustředění a uzdravení. Vůně: indické kadidlo. Paleta barev hnědá, plodová, šedozelená, hořčičná.. Meditace, soustředění mysli a nalezení smyslu života uvnitř, to charakterizuje tento pilíř.

INSTINCTUAL - Dodává energii a zahřívá. Vůně: indonézský zázvor. Paleta barev odpoledního slunce,intenzivní červená, pikantní oranžová, vínová .. Probuzení emocí a stimulace kreativity jde ruku v ruce s tímto pilířem.

INFINITELY LOVING – Obnovuje a objímá. Vůně: čínský jasmín. Paleta barev světla, broskvová, růžová, čajová růže ... Ponořit se do nekonečně milujícího objetí,ochrana a podpora života ze srdce to je charakteristika toho pilíře.

Každá řada má specifické aromaterapeutské vlastnosti.

Kosmetika SpaRitual nabízí produkty určené péči o pokožku a nehty, kterou jsou ohleduplné k lidským tkáním a i k přírodě. Veškeré obaly jsou recyklovatelných materiálů a příroda je vezme zpět. Striktně není používán PET.

Produkty SpaRitual jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech a ani ve výrobě se nepoužívá živočišných produktů. Kromě toho je pečlivá kontrola s certifikací původu. Ekologická kontrola vyžaduje pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a nebo GMO.

Almanach ingrediencí používaných v produktech SpaRitual najdete na stránce www.sparitual.eu

Základem tohoto rituálu je dokonalé uvolnění, prokrvení a vylučování toxinů, hloubkově hydratuje a navrací lehkostí nohou.

Luxusní ošetření přípravky

Základní pedikúra SpaRitual: cena 450,-

  • aromaterapeutická příprava klienta
  • koupel, úprava nehtu a kůžiček
  • odstranění zrohovatělé kůže mozolů
  • jemné dohlazení pedikérskou bruskou
  • lakování podlak a výživa
  • masáž nohou

Další typy ošetření

Kompletní lakování, včetně úpravy nehtu + výživa, lak, nadlak: cena 350,-
Kompletní lakování (výživa, lak, nadlak): cena 120,-
Odstranění modelace na nehtech nohou: cena 250,-
Hydratační maska na nohy: cena 250,-
Detoxikační zábal: cena 250,-

Relaxace SpaRitual

Termální zábaly

Léčivé zábaly se používají již od pradávna, přestože se jedná o vnější použití léčivých látek, svým způsoben ovlivňuje vnitřní pochody v těle, prokrvují kůži a zlepšují oběh krve a látkové výměny.

Tato procedura se používá při silně popraskané a zrohovatělé pokožce nohou a urychlení hojení, neboť vzniká urychlení všech metabolických procesů, které mají takřka pozitivní vliv na tkáně pokožky. Nahrazují dosud používané parafínové zábaly, které jsou zařazeny do oblasti rehabilitace. Zábal díky tepelným vlastnostem proniká hluboko do uložených tkání a vyživuje šlachy včetně svalů a kloubů a tím se rychleji regenerují. Účinek tohoto zábalu proniká do zrohovatělé vrstvy epidermis a je vhodná pro širokou klientelu, včetně diabetiků, těhotných žen, ale i lidí s oslabenou imunitou.

Detoxikační zábal

Soustředí se na prokrvení pokožky nohou a podporuje urychlení metabolismu

Ideální čas pro začátek kůry:

  • koupel
  • maska
  • lymfo-drenážní masáž chodidel

Výživný zábal

Zajištění přísunu minerálů a stopových prvků, které podporují přirozené funkce pokožky nohou a hydratují je.